Wedstrijden, wedstrijd-verslagen en resultaten enz.

Wedstrijden en verslagen: 

Voor meer info: klik op een van de de pijltjes of regels hieronder:

Eerstvolgende evenement

Zie de agenda. Klik hiernaast: 

Komende Wedstrijden/Toernooien:

Uitnodiging 5 Gewestelijke Finale Libre klein 3e Klasse (Erick Herst)

(Voor de gehele uitnodiging, druk hiernaast op de Button “Uitnodiging 5”)

Deelnemer die de Gelre Club-eer gaat verdedigen: 

Erick Herst

Vrijdag 20 jan 2023 19.00 uur, 21 jan om 11.00 uur en 22 jan om (overleg) in Café zaal Groentjes, Kapelstraat 125, Rijkevoort.

 

Uitnodiging 6 Uitnodiging voorronde wedstrijden Pk bandstoten 2e klasse, seizoen 2022-2023 (Erick Herst)

(Voor de gehele uitnodiging, druk hiernaast op de Button “Uitnodiging 6”)

Deelnemer die de Gelre Club-eer gaat verdedigen: 

Erick Herst

Vrijdag 16 en 21 dec 2022 bij De Paperclip Adres: Eiberstraat 14 in Velp

Uitnodiging 7 Klasse Libre klein 1e klasseGewestelijke Finale

(Voor de gehele uitnodiging, druk hiernaast op de Button “Uitnodiging 7”)

Deelnemer die de Gelre Club-eer gaat verdedigen: 

Geurt Pesch

Vrijdag 3, Zaterdag 4 en Zondag 5 februari 2023 bij 

B.V. Maassingel, Maassingel 474 A, S-HERTOGENBOSCH 5215 GM

 

Gespeelde Wedstrijden/Toernooien:

Uitnodiging 1. Districtsfinale 2e Klasse Libre (Arjan Oonk & Louis van den Dries)

(Voor de gehele uitnodiging, druk hiernaast op de Button “Uitnodiging 1”)

(Voor resultaat, druk hiernaast op de Button “Resultaat 1”)

Deelnemers die de Gelre Club-eer gaat verdedigen

Arjan Oonk & Louis van den Dries

Hierbij nodig ik je uit voor bovenstaande Districtsfinale,
deze zal worden gespeeld op 
vrijdagavond 2 en zaterdag 3 december 2022 bij biljartvereniging Gelre

Adres: Het Kleine Verzet, Horsterweg 5 te Ede,
telefoonnummer 0318-621111.

Uitnodiging 2. Voorronde wedstrijden Pk bandstoten 2e klasse, seizoen 2022-2023 (Erick Herst)

(Voor de gehele uitnodiging, druk hiernaast op de Button “Uitnodiging 2”)

Deelnemer die de Gelre Club-eer gaat verdedigen

Erick Herst

Hierbij nodig ik je uit voor de bovenstaande voorronde wedstrijden, die zullen worden gespeeld op dinsdag 13 en woensdag 14 december 2022 bij biljartcentrum West-Peter

Adres: Westpeterstraat 49 te Arnhem, telefoonnummer 026-4433040

Uitnodiging 3.Uitnodiging districtsfinale Pk libre 1e klasse, seizoen 2022-2023 (Geurt Pesch)

(Voor de gehele uitnodiging, druk hiernaast op de Button “Uitnodiging 3”)

Deelnemer die de Gelre Club-eer gaat verdedigen

Geurt Pesch

Hierbij nodig ik je uit voor bovenstaande Districtsfinale, deze zal worden gespeeld op

zaterdag 17 en zondag 18 december 2022 bij biljartvereniging De Paperclip    

Adres: Eiberstraat14 te Velp, telefoonnummer: 026-3640366.

Uitnodiging 4. Districtsfinale PK bandstoten 3e kl West Peter 2022-2023 (Ruud Boekhoorn)

(Voor de gehele uitnodiging, druk hiernaast op de Button “Uitnodiging 4”)

Deelnemer die de Gelre Club-eer gaat verdedigen: 

Ruud Boekhoorn

Hierbij nodigen we je uit voor bovenstaande wedstrijd, die zal plaatsvinden op do 15 en vrijdag 16 december 2022 bij West Peter, WestPeterstraat 49 te Arnhem 026-4433040.

Aanvang van de wedstrijd is om 10.30 uur.

Uitnodiging 5 Finale Libre klein 2e klasse Uden (Arjen Oonk & Louis van den Dries)

(Helaas geen uitnodiging ontvangen, wel de uitslag)

Deelnemer die de Gelre Club-eer gaat verdedigen: 

Arjen Oonk & Louis van den Dries

Gespeeld 28 en 29 januari 2023 in Uden.